CALOR MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş.

Calor Makine, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli mühendisleri ve sektörel bilgi birikimiyle her türlü sanayi kolundan firmalara özel tasarım endüstriyel ısıl işlem fırınları, ısıtma – soğutma tünelleri ve bu makinelerin yardımcı ekipmanlarının tamamının tasarımını, üretimini, montaj ve testlerini gerçekleştirmektedir.


ÜRÜNLER

Ürün ve prosesleriniz için size en uygun fırını seçmek, işletme maliyetlerinizi azaltmak; verimlilik ve nihai ürün kalitenizi artırmak, sorunlarınızı çözmek ve prosesinizi geliştirmek için her zaman yanındayız.

files/MÜHENDİSLİK
files/MAKİNELER
files/OTOMASYON

TEMSİLCİLİKLER

Sektörünün en önde gelen firmalarından, 50 yıldan fazla tecrübesi bulunan ECM firmasının Türkiye temsilciliği ve Türkiye’de bakım revizyon devreye alma gibi operasyonlarını yaparak çözüm ortağınız oluyoruz.

ECM

files/ECM

QSA

files/QSA
Calor Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Calor Makine, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli mühendisleri ve sektörel birikimiyle her türlü sanayi kuruluşundan firmalara özel tasarım endüstriyel ısıl işlem fırınları, ısıtma – soğutma tünelleri ve bu makinelerin yardımcı ekipmanlarının tamamının tasarımını, üretimini, montaj ve testlerini gerçekleştirmektedir. Havacılık, savunma, otomotiv, enerji ve demir-çelik sektörleri için özel tasarım çözümler sunmaktadır.
-calor-makine-havacilik-savunma-otomotiv-enerji-isil-islem-makina-makine-furnace-firin-isil-islem-firini