2019 yılında kurulan Calor Makine, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli mühendisleri ve sektörel birikimiyle her türlü sanayi kuruluşundan firmalara özel tasarım endüstriyel ısıl işlem fırınları, ısıtma – soğutma tünelleri ve bu makinelerin yardımcı ekipmanlarının tamamının tasarımını, üretimini, montaj ve testlerini gerçekleştirmektedir.

Havacılık, savunma, otomotiv, enerji ve demir-çelik sektörleri için özel tasarım çözümler sunmakta olan firmamızın merkezi İstanbul Şile’de, üretim tesisi Dilovası İmes OSB sınırları içerisinde kuruludur. Dilovası’nda bulunan üretim tesisimiz 4.000 m² si kapalı, toplam 8.000 m² büyüklüğünde bir alandan oluşmaktadır.
 
Vizyon

Çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımız ile birlikte ortaya koyduğumuz tüm ürün ve hizmetler için Türkiye'de ilk akla gelen firma olmak.

Misyon

Müşterilerin ihtiyacı olan; ısıl işlem prosesleri başta olmak üzere, tüm makine  ekipmanlarını tasarlamak ve geliştirmek, üretimi ve montaj yolu ile devreye alınmasını sağlamak

Politika

Müşterinin ihtiyacı olan makine ve ekipmanları;
  • İşinden tam tatmin olan, farkındalığı yüksek, nitelikli ve yetenekli personel ile çalışarak,
  • Doğru girdiyi zamanında, ekonomik olarak sağlayan ve beklentileri karşılanan alternatifli tedarikçilerle iş ortaklığı yaparak,
  • Bütçeyi diğer kaynaklara optimize edilmiş şekilde atayarak,
  • Covid-19 ve tabii olunan diğer tüm yasal gereklilikleri tam karşılayarak
  • Sürekli geliştirdiği yönetim sistemi kapsamında tasarlayıp geliştirerek en ekonomik üretimle yine onların termin ve kalite beklentileri doğrultusunda karşılayıp, iş hacmini sürekli artırmak CALOR'un temel politikasıdır.
HAKKIMIZDA - Calor Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Calor Makine, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli mühendisleri ve sektörel birikimiyle her türlü sanayi kuruluşundan firmalara özel tasarım endüstriyel ısıl işlem fırınları, ısıtma – soğutma tünelleri ve bu makinelerin yardımcı ekipmanlarının tamamının tasarımını, üretimini, montaj ve testlerini gerçekleştirmektedir. Havacılık, savunma, otomotiv, enerji ve demir-çelik sektörleri için özel tasarım çözümler sunmaktadır.
hakkimizda-calor-makine-havacilik-savunma-otomotiv-enerji-isil-islem-makina-makine-furnace-firin-isil-islem-firini