Müşterilerimizi anlayarak ve ihtiyaçlarını analiz ederek ısıl işlem koşullarını iyileştirmeye ve geliştirmeye odaklanıyoruz. Ürettiğimiz tüm makineleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlıyor, üretiyor ve yerinde devreye alma faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. 

Müşterilerimizin metalürjik proseslerini geliştirmeyi, mekanik olarak en uygunu üretmeyi ve üretilen makinelerin otomasyon projeleriyle uyumlu bir şekilde çalışmasını tamamen firmamıza ait teknik birikimimiz ve mühendislik yeteneklerimizden güç alarak sağlıyoruz. Bu yeteneklerimiz sayesinde müşterilerimizle uzun süreli ortaklıklar kuruyor, ısıl işlem teknolojileri konusunda müşterilerimizi destekliyor ve çalışanlarını eğitiyoruz.

 

Calor Makine, müşterilerinin aşağıdaki konularda her zaman yanındadır:
  • Ürün ve uygulamalarınız için size en uygun fırını seçmek
  • İşletme maliyetinizi azaltmak; verimlilik ve nihai ürün kalitenizi artırmak
  • Mevcut fırınlarınızı geliştirmek veya yenisiyle değiştirmek 
  • Prosesinizi geliştirmek,
  • İşinizi geliştirmek ve genişletmek
  • Dünyanın neresinde olursanız olun her zaman ulaşılabilir olmak.
  •  
Calor Makine, Türk sanayisinin ihtiyaç duyduğu yüksek teknolojik ekipmanların üreticisi ve mucidi konumunda bulunan firmalarla iş birliği yapmaktadır. Bu kapsamda firmamız LPC (Low Pressure Carburizing) teknolojisinin dünyadaki mucidi olan Fransız menşeili ECM firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

files/calor-muhendislik.jpg
MÜHENDİSLİK - Calor Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Calor Makine, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli mühendisleri ve sektörel birikimiyle her türlü sanayi kuruluşundan firmalara özel tasarım endüstriyel ısıl işlem fırınları, ısıtma – soğutma tünelleri ve bu makinelerin yardımcı ekipmanlarının tamamının tasarımını, üretimini, montaj ve testlerini gerçekleştirmektedir. Havacılık, savunma, otomotiv, enerji ve demir-çelik sektörleri için özel tasarım çözümler sunmaktadır.
muhendislik-calor-makine-havacilik-savunma-otomotiv-enerji-isil-islem-makina-makine-furnace-firin-isil-islem-firini