SERVİS-BAKIM
 
Calor Makine bünyesinde sunulan servis ve bakım hizmetleri ile müşterilerimizin yaşadığı veya yaşama ihtimalini gördüğümüz tüm aksaklıkları ve problemleri ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. İşinin uzmanı ve sorun çözme konusunda donanımlı personellerimiz tarafından sunulan periyodik bakımlarla da müşterilerimizi koruyor ve sorunlarına hızlı ve kalıcı çözümler getiriyoruz.

Periyodik Sistem Bakımları müşterilerimizle yapılan sözleşmelere göre aylık, yıllık ve dönemsel (2-3 veya 4 aylık periyotlarda) bakımlar olarak gerçekleşebilmektedir.

Servis başvurunuzu takiben ekiplerimiz en kısa sürede talebinizi karşılamak için organize olacaktır. Tam donanımlı servis cihazları ile de dünyanın her yerinden 7/24 ulaşılabilir şekilde hizmet verilmektedir. 

YEDEK PARÇA 

Sözleşme aşamasında ürettiğimiz tüm makine ve ekipmanlar için kritik ve kritik olmayan yedek parçaları müşterilerimize bildiriyoruz. Talep edilmesi halinde tüm yedek parçalar için satış faaliyetleri yürütüyoruz.

HİZMETLER - Calor Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Calor Makine, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli mühendisleri ve sektörel birikimiyle her türlü sanayi kuruluşundan firmalara özel tasarım endüstriyel ısıl işlem fırınları, ısıtma – soğutma tünelleri ve bu makinelerin yardımcı ekipmanlarının tamamının tasarımını, üretimini, montaj ve testlerini gerçekleştirmektedir. Havacılık, savunma, otomotiv, enerji ve demir-çelik sektörleri için özel tasarım çözümler sunmaktadır.
hizmetler-calor-makine-havacilik-savunma-otomotiv-enerji-isil-islem-makina-makine-furnace-firin-isil-islem-firini