2019 yılında kurulan Calor Makine, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli mühendisleri ve sektörel birikimiyle her türlü sanayi kuruluşundan firmalara özel tasarım endüstriyel ısıl işlem fırınları, ısıtma – soğutma tünelleri ve bu makinelerin yardımcı ekipmanlarının tamamının tasarımını, üretimini, montaj ve testlerini gerçekleştirmektedir.

Havacılık, savunma, otomotiv, enerji ve demir-çelik sektörleri için özel tasarım çözümler sunmakta olan firmamızın merkezi İstanbul Şile’de, üretim tesisi Dilovası İmes OSB sınırları içerisinde kuruludur. Dilovası’nda bulunan üretim tesisimiz 4.000 m² si kapalı, toplam 8.000 m² büyüklüğünde bir alandan oluşmaktadır.

HAKKIMIZDA - Calor Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Calor Makine, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli mühendisleri ve sektörel birikimiyle her türlü sanayi kuruluşundan firmalara özel tasarım endüstriyel ısıl işlem fırınları, ısıtma – soğutma tünelleri ve bu makinelerin yardımcı ekipmanlarının tamamının tasarımını, üretimini, montaj ve testlerini gerçekleştirmektedir. Havacılık, savunma, otomotiv, enerji ve demir-çelik sektörleri için özel tasarım çözümler sunmaktadır.
hakkimizda-calor-makine-havacilik-savunma-otomotiv-enerji